galaxys24

Samsung prezanton Galaxy S24 me inteligjece artificiale si dhe unazen galaxy

Samsung njoftoi të mërkurën gamën e saj të re të smartfonëve Galaxy S24, duke promovuar veçori të reja të inteligjencës artificiale për redaktimin e fotove dhe kërkimin e gjërave në internet.Samsung Galaxy S24 fillon me një çmim prej 1,250 dollarë, S24+ do të kushtojë 1,000 dollarë dhe S24 me pakicë 800 dollarë.Samsung po përdor veçoritë…

Lexo Artikullin