Eni Çobani humb motrën: Zemër thyer nga kjo humbje

Eni Çobani, avokatja mjaft e njohur, që prej disa sezonesh drejton emisionin “Shihemi në gjyq” ka humbur një nga njerëzit e saj më të dashur të saj, motrën. Lajmin e hidhur e ka dhënë vetë ajo në llogarinë e saj personale në “ Instagram”, ku ka shkruar se motra e saj është ndarë nga jeta në mënyre të papritur.

“Zemër thyer”, nga kjo humbje, Shkruan ajo në porfilin e saj. se ajo ishte motra e cila kishte një zemër të bardhe dhe shpirt të madh.

“U nderpre ne mes nje jete e bukur dhe iku nga ne nje moter e shtrenjte si migen dibra.E dashur moter largimi yt kaq i shpejte e i papritur na la me zemer te thyer dhe na la pa fjale, por ne nuk do te harrojme kurre e do te kemi me vete çdo moment veshtrimin tend te bukur,zemren tende te bardhe dhe shpirtin tend te madh.

Fjalet e tua te dashura prezenca jote dinjitoze do jene gjithmone motivuese dhe do na mbajne bashke perjete. Qofsh e xhenetit motra ime dhe shpirti yt u ndriçofte ne parajse”, shkruan ne postim e shoqeruar me fotografine se motrës së saj ne postimin që ka publikuar avokatja e njohur, si dhe moderatorja shumë e njohur dhe e dashur për publikun shqiptar.