Jam e famshme, plas sherri me pasagjeret e avionit

showbiz-shqip

Një grua ka bërë sherr me pasagjerët gjë që ka bërë që të zbrese nga avioni i “American Airlines” pak para se avioni te nisej per fluturim.

Në mediat sociale është publikuar nje video ku e reja debaton me stafin e avionit, por gjithashtu dhe me pasagjerët e tjerë. Teksa merrte valixhen, ajo filloj të bërtase me të madhe: Jam e famshme në Instagram, më filmo idiot!

Nuk kam bërë asgjë të keqe, thote ajo duke bërtitur. Ndërkohë një pasagjere tjetër i kërkon të ulë zërin dhe të mos bërtase duke e fyer.
Ndersa ajo po largoheh nga avioni, pasagjerët filluan te qeshin me të.

Nju Jork post shkruan se gruaja në video është Morgan Osman. Ajo ka rreth 1 milion ndjekës në Instagram, e pas këtij incidenti duket shifrat do rriten.

Osman ka qenë po ashtu pjesë e nje reality shoW i quajtur “Bad gerlls klab, madje ekzistojnë thashetheme se ajo ka pasur lidhje romantike me ish-burrin e Britney Spears.

Kjo nuk është videoja e pare as e fundit që po bën xhiron e internetit qe jane filuar ne avion, filmimet brenda avionit tashmë janë kthyer në trend, që nga përleshjet e deri te situatat e ndyshme qesharake.